Dolgozóink

Központ

Lótenyésztési felügyelők

Adminisztrátorok

 

Központ

Név Titulus  Telefonszám  E-mail cím Cím
Kőrösi Krisztina ügyvezető igazgató 70/319-5728 info@mlosz.hu 1134 Budapest,
Lőportár u. 16.
Postacím:
1245 Budapest,
Pf. 1080
Molnár Erzsébet gazdasági vezető  
Acsai Fanni
ügyintéző:
honosítás, regisztráció
 70/319-5714 acsai@mlosz.hu
Turzó Zsanett
ügyintéző
Veres Éva ügyintéző

 
 Ugrás a lap tetejére

Lótenyésztési felügyelők

Megye   Lótenyésztési
felügyelő
Telefonszám E-mail cím Postacím
Győr-Moson-
Sopron megye
GN Simon Gábor 70/319-5715 simon@mlosz.hu 9485 Nagycenk,
Méntelep
Vas megye VS
Zala megye ZA
Pest megye
(Budapest)
PT Abay Pál 70/319-5716 abay@mlosz.hu 1245 Budapest,
Pf. 1080
Nógrád megye ND
Fejér megye FR Szakál Endre 70/319-5725 szakal@mlosz.hu 1245 Budapest,
Pf. 1080
Veszprém megye VM
Komárom-
Esztergom megye
KM
Hajdú-Bihar megye HR Ibrányi András 70/319-5719 ibranyi@mlosz.hu 4015 Debrecen,
Pf. 42
Borsod-Abaúj-
Zemplén megye
BN
Borsod-Abaúj-
Zemplén megye
BN Novotni Péter 70/319-5720 novotni@mlosz.hu 4015 Debrecen,
Pf. 42
Szabolcs-Szatmár-
Bereg megye
SR
Jász-Nagykun-
Szolnok megye
SK Gál Ferenc 70/319-5721 gal@mlosz.hu 3388 Poroszló,
Temető u 7.
Heves megye HS
Somogy megye SY Kassanin Milán 70/319-5723 kassanin@mlosz.hu 7754 Bóly,
Pf. 11
Baranya megye BA
Bács-Kiskun megye BK Málik Zoltán 70/319-5724 malik@mlosz.hu 6500 Baja,
Sárköz u. 28./A
Tolna Megye TA
Békés megye BS Faluhelyi Tibor 70/319-5726 faluhelyi@mlosz.hu 5820
Mezőhegyes,
Pf. 5
Csongrád megye CD

 Ugrás a lap tetejére
 

Adminisztrátorok

Megye   Adminisztrátor
neve
Telefonszám E-mail cím Posta cím
Győr-Moson-
Sopron megye
GN Apáti Lajosné 70/319-5712 apati@mlosz.hu 4015 Debrecen,
Pf. 42
Vas megye VS
Zala megye ZA
Hajdú-Bihar megye HR
Borsod-Abaúj-
Zemplén megye
BN
Szabolcs-Szatmár-
Bereg megye
SR
Bács-Kiskun megye BK
Pest megye
(Budapest)
PT Horváth Zsóka 30/645-7696 horvath@mlosz.hu 1245 Budapest,
Pf.: 1080
Nógrád megye ND
Veszprém megye VM
Komárom-
Esztergom megye
KM
Fejér megye FR
Tolna megye TA
Somogy megye SY
Baranya megye BA
Jász-Nagykun-
Szolnok megye
SK
Heves megye HS
Békés megye BS Sármai Éva 70/319-5727 sarmai@mlosz.hu 5820 Mezőhegyes,
Pf.: 5
Csongrád megye CD

 Ugrás a lap tetejére

Shagya-arabLipicaiNóniuszFurioso North StarGidránKisbéri-félvérHuculMagyar sportlóArab telivér Angol telivérÜgetőShetland póniHaflingi kislóFjord ló Sportpóni