Fáy András Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium által rendezett Szakma Kiváló Tanulója Verseny

A Földművelésügyi Minisztérium és a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara felhívása alapján a 2014/2015. tanévben a Lótartó és –tenyésztő szakképesítés végzős tanulói számára iskolánk rendezte a Szakma Kiváló Tanulója országos versenyét 2015. április 14-17. közötti időpontban.

Az országos versenyen 9 iskolából 16 végzős tanuló nevezett: 13 lány és 3 fiú.

Nevezett iskolák:

Batthyányi Lajos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium

Békés Megyei Harruckern János Középiskola Mezőhegyes

Fáy András Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium

FM KASZK Táncsics Mihály Mezőgazdasági Szakképző Iskolája és Kollégiuma Vác

FM DASZK Szakképző Iskola Móricz Zsigmond Mezőgazdasági Szakképző Iskolája és Kollégiuma Kaposvár

Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium

Kiskunhalasi Vári Szabó István Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

Pettkó-Szandtner Tibor Lovas Szakképző Iskola és Kollégium Bábolna

Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola

A versenyzőik 4 modulban bizonyítják szakmai tudásukat elméleti és gyakorlati feladatokon keresztül:

-             tenyésztési feladatok

-             gondozási feladatok

-             lovaglási feladatok

-             fogathajtás feladatok

 

Eredmények:

Helyezés

Név

Eredmény %

Iskola

1

Radványi- Nagy Bettina

86,88

Fáy András Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium, Pécel

2

Polgár Mirjam Lilla

76,80

Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium

3

Korsós Boglárka Zita

74,05

Pettkó- Szandtner Tibor Lovas Szakképző Iskola és Kollégium, Bábolna

4

Rajkai Attila

71,25

Kiskunfélegyházi Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium

5

Johonyák Viktor

70,95

Fáy András Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium, Pécel

6

Bohák Evelin Andrea

68,65

Békés Megyei Harruckern János Középiskola, Mezőhegyes

7

Gondos Dorottya

68,10

FM DASZK Móricz Zsigmond Mezőgazdasági Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Kaposvár

8

Varga Melitta Éva

66,05

Pettkó- Szandtner Tibor Lovas Szakképző Iskola és Kollégium, Bábolna

9

Benedek Barbara

65,98

FM DASZK Móricz Zsigmond Mezőgazdasági Szakképző Iskolája és Kollégiuma, Kaposvár

10

Janó Tibor

65,23

Batthyány Lajos Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium, Pápa

11

Udvari Orsolya Gabriella

64,23

FM KASZK Táncsics Mihály Mezőgazdasági Szakképző Iskola, Vác

12

Kovács Izabella

62,45

Kiskunhalasi Vári Szabó István Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

13

Dudás Döníz

66,50

Békés Megyei Harruckern János Középiskola, Mezőhegyes

14

Kiss Vivien

56,28

Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola, Székesfehérvár

15

Kovács Bettina

55,25

Kiskunhalasi Vári Szabó István Szakközépiskola, Szakiskola és Kollégium

16

Kneisz Fanni

45,70

Szent István Mezőgazdasági és Élelmiszeripari Szakképző Iskola, Székesfehérvár

 

Shagya-arabLipicaiNóniuszFurioso North StarGidránKisbéri-félvérHuculMagyar sportlóArab telivér Angol telivérÜgetőShetland póniWelsh póniConnemara póniHaflingi kislóFjord ló Sportpóni